Southern England Farms Picture Southern England Farms Picture Southern England Farms Picture Southern England Farms Picture

Práca v SEF

Zapojte sa do našej zbierky kolektor a baliarní

Sezónni Pracovníci

V SEF sme jedným z najväčších zeleninárskych fariem na juhu Anglicka a máme veľmi vysoké štandardy. To je dôvod, prečo môžeme splniť náročné požiadavky najväčších maloobchodných predajcov, ako sú Sainsbury a Tesco.

Momentálne prijímanie sezónnych pracovníkov do nášho tímu a zdieľanie nášho úspechu. Hľadáme ľudí, ktorí pracujú a nadšene na širokom okruhu pracovných miest - vrátane terénnych prác (výsadba, zber), balenia, nakládky a jazdy. Chceli by sme vám ukázať vašu iniciatívu a oceňujeme si vaše schopnosti.


Pestovateľe, Zberače & Baliace

Máme dva hlavné typy sezónnej terénnej práce:

Výsadba. - Sezóna trvá od konca Februára do konca Septembra.

Žatvu. - Táto sezóna trvá od polovice Mája do Novembra

Sezónna práca môže vytvoriť dlhodobé príležitosti. Po preskúmaní môžeme zvážiť opätovné otvorenie zmluvy. Sme jedným z mála zamestnávateľov v našom odvetví, ktorí ponúkajú trvalé zamestnanie počas celého roka.

Tešíme sa na sezónnych pracovníkov z mnohých krajín, ako aj zo Spojeného kráľovstva. Zahŕňajú sezónnych pracovníkov z Litvy, Poľska, Rumunska, Bulharska, Srbska, Chorvátska, Slovinska, Bosny a Hercegoviny, Macedónskej republiky, Čiernej Hory, Lotyšska a Moldavska v mnohých ďalších krajinách po celom svete.

Vodičov Traktorov

Hľadáme vodičov traktorov pre sezónne zmluvy.

S viac ako 60 pokročilými traktormi, ktoré vykonávajú viac operácií, je to úloha pre každú úroveň zručností vodiča. Ak máte skúsenosti ako ovládač traktora alebo PA1 a PA2, bude to žiaduce, ale nevyžaduje sa.

Pokiaľ máte platnú licenciu pre vodiča, bude vám poskytnutá odborná príprava, ktorá zodpovedá vašim zručnostiam.

Mnohí z našich sezónnych vodičov sa na konci sezóny vyvíjajú na stálej zmluve.
Získate konkurenčné sadzby (vrátane platenia nadčas).


Southern England Farms Tractor Drivers

Práca v SEF

Schopnosť podieľať sa na rozrastajúcom sa pracovisku, ktorý pracuje na skvelom mieste...

Požiadať o prácu v SEF

Vyplňte nižšie uvedený formulár a oznámte nám to dnes.

Buďte súčasťou skvelého tímu, získajte skúsenosti s prácou v zábavnom a priateľskom prostredí s množstvom príležitostí naučiť sa nové zručnosti a budovať nové priateľstvá. Vyplňte formulár nižšie alebo nás kontaktujte priamo, kde nájdete viac informácií o tom, ako sa pripojiť k SEF.

SEF is fully compliant with GDPR. Please tick to show acceptance of our Candidate Notice which details our use of the personal data you have supplied.

Kontaktujte nás na čísle 01736 850 066 alebo nám napíšte na adresu: jobs@sefltd.co.uk