Southern England Farms Picture Southern England Farms Picture Southern England Farms Picture Southern England Farms Picture

Práca v SEF

Zapojte sa do našej zbierky kolektor a baliarní

Sezónni Pracovníci

V SEF sme jedným z najväčších zeleninárskych fariem na juhu Anglicka a máme veľmi vysoké štandardy. To je dôvod, prečo môžeme splniť náročné požiadavky najväčších maloobchodných predajcov, ako sú Sainsbury a Tesco.

Momentálne prijímanie sezónnych pracovníkov do nášho tímu a zdieľanie nášho úspechu. Hľadáme ľudí, ktorí pracujú a nadšene na širokom okruhu pracovných miest - vrátane terénnych prác (výsadba, zber), balenia, nakládky a jazdy. Chceli by sme vám ukázať vašu iniciatívu a oceňujeme si vaše schopnosti.


Pestovateľe, Zberače & Baliace

Máme dva hlavné typy sezónnej terénnej práce:

Výsadba. - Sezóna trvá od konca Februára do konca Septembra.

Žatvu. - Táto sezóna trvá od polovice Mája do Novembra

Sezónna práca môže vytvoriť dlhodobé príležitosti. Po preskúmaní môžeme zvážiť opätovné otvorenie zmluvy. Sme jedným z mála zamestnávateľov v našom odvetví, ktorí ponúkajú trvalé zamestnanie počas celého roka.

Tešíme sa na sezónnych pracovníkov z mnohých krajín, ako aj zo Spojeného kráľovstva. Zahŕňajú sezónnych pracovníkov z Litvy, Poľska, Rumunska, Bulharska, Srbska, Chorvátska, Slovinska, Bosny a Hercegoviny, Macedónskej republiky, Čiernej Hory, Lotyšska a Moldavska v mnohých ďalších krajinách po celom svete.

Vodičov Traktorov

Hľadáme vodičov traktorov pre sezónne zmluvy.

S viac ako 60 pokročilými traktormi, ktoré vykonávajú viac operácií, je to úloha pre každú úroveň zručností vodiča. Ak máte skúsenosti ako ovládač traktora alebo PA1 a PA2, bude to žiaduce, ale nevyžaduje sa.

Pokiaľ máte platnú licenciu pre vodiča, bude vám poskytnutá odborná príprava, ktorá zodpovedá vašim zručnostiam.

Mnohí z našich sezónnych vodičov sa na konci sezóny vyvíjajú na stálej zmluve.
Získate konkurenčné sadzby (vrátane platenia nadčas).


Southern England Farms Tractor Drivers

Práca v SEF

Schopnosť podieľať sa na rozrastajúcom sa pracovisku, ktorý pracuje na skvelom mieste...

Požiadať o prácu v SEF

Vyplňte nižšie uvedený formulár a oznámte nám to dnes.

Buďte súčasťou skvelého tímu, získajte skúsenosti s prácou v zábavnom a priateľskom prostredí s množstvom príležitostí naučiť sa nové zručnosti a budovať nové priateľstvá. Vyplňte formulár nižšie alebo nás kontaktujte priamo, kde nájdete viac informácií o tom, ako sa pripojiť k SEF.

Kontaktujte nás na čísle 01736 850 066 alebo nám napíšte na adresu: jobs@sefltd.co.uk